Walking Dead Wiki
Advertisement
Walking Dead Wiki
Ten artykuł jest o postaciach w serialu TV które występują i mają imiona. Może szukasz bezimiennych lub niewidzianych postaci.

Poniżej znajduje się pełna obrazkowa lista postaci w The Walking Dead AMC. Są pogrupowane według rodzin lub grup ocalałych i mniej więcej w kolejności pierwszego pojawienia się.

Klucz
 Żyje
Postacie
 Nieznany
Postacie
 Nie żyje
Postacie
 Zombie
Postacie
  • Postać ze statusem "Nieznany" żyła, kiedy ostatnio była widziana, ale była albo kontuzjowana, zagubiona, niezabezpieczona, nieobecna w późniejszych odcinkach lub wypisana z serialu.

Spis treści

Hrabstwo King, Georgia

Rodzina Grimes

 Judith
Judith Grimes (Serial TV)
 Rick
Rick Grimes (Serial TV)
 Carl
Carl Grimes (Serial TV)
 Lori
Lori Grimes (Serial TV)

Departament Szeryfa

 Shane
Shane Walsh (Serial TV)
 Leon
Leon Basset (Serial TV)

Rodzina Jones

 Morgan
Morgan Jones (Serial TV)
 Jenny
Jenny Jones (Serial TV)
 Duane
Duane Jones (Serial TV)

Rodzina Siggard

Mieszkańcy Hrabstwa King

 Paula
Paula (Sezon 2)

Atlanta, Georgia

Ocalali Obozu Atlanty

 Glenn
Glenn Rhee (Serial TV)
 Dale
Dale Horvath (Serial TV)
 Jacqui
Jacqui (Serial TV)
 Jim
Jim (Serial TV)

Rodzina Peletier

 Carol
Carol Peletier (Serial TV)
 Sophia
Sophia Peletier (Serial TV)
 Ed
Ed Peletier

Rodzina Dixon

 Daryl
Daryl Dixon (Serial TV)
 Merle
Merle Dixon (Serial TV)

Rodzina Andrei

 Andrea
Andrea (Serial TV)
 Amy
Amy (Serial TV)

Rodzina Morales

 Louis
Louis Morales (Serial TV)
 Eliza
Eliza Morales (Serial TV)

Ocalali Domu Opieki Atlanty

 Jorge
Jorge (Serial TV)

Rodzina Felipe

 Felipe
Felipe (Serial TV)
 Miguel
Miguel (Serial TV)

Centrum Kontroli Chorób

Rodzina Jenner

 Edwin
Edwin Jenner (Serial TV)

Farma Greene

Rodzina Greene

 Maggie
Maggie Rhee (Serial TV)
 Beth
Beth Greene (Serial TV)
 Shawn
Shawn Greene (Serial TV)
 Arnold
Arnold Greene (Serial TV)

Rodzina Otisa

 Otis
Otis (Serial TV)

Mieszkańcy Farmy Greene

 Jimmy
Jimmy (Serial TV)

The Living

 Nate
Nate (Serial TV)
 Sean
Sean (Serial TV)
 Tony
Tony (Serial TV)
 Dave
Dave (Serial TV)

Grupa Michonne

 Terry
Terry (Serial TV)

Rodzina Michonne

 Mike
Mike (Serial TV)
 Andre
Andre Anthony (Serial TV)

Zakład Karny Wschodniej Georgii

 Axel
Axel (Serial TV)
 Oscar
Oscar (Więzienie)
 Andrew
Andrew (Serial TV)
 Tomas
Tomas (Serial TV)

Gwardia Narodowa

 Welles
Welles (Serial TV)
 Brady
Brady (Serial TV)
 Wilson
Wilson (Serial TV)
 Sean
Sean (Wojsko)

Woodbury, Georgia

Ocalali Woodbury

 Karen
Karen (Serial TV)
 Eryn
Eryn (Serial TV)
 Owen
Owen (Więzienie)
 Greg
Greg (Więzienie)
 McLeod
Panna McLeod (Serial TV)
 Milton
Milton Mamet (Serial TV)
 Rowan
Rowan (Serial TV)
 Stevens
Dr. Stevens (Serial TV)
 Eileen
Eileen (Serial TV)
 Noah
Noah (Woodbury)
 Paul
Paul (Serial TV)
 Jody
Jody (Serial TV)
 Haley
Haley (Serial TV)
 Warren
Warren (Serial TV)
 Tim
Tim (Serial TV)

Rodzina Blake

 Philip
Philip Blake (Serial TV)
 Penny
Penny Blake (Serial TV)

Rodzina Foster

Rodzina Richards

Rodzina Coleman

 Betty
Betty Coleman (Serial TV)

Grupa Tyreese'a

Rodzina Williams

 Sasha
Sasha Williams (Serial TV)

Rodzina Allena

 Allen
Allen (Serial TV)
 Ben
Ben (Serial TV)
 Donna
Donna (Serial TV)

Nowoprzybyli Więzienia

 Luke
Luke (Więzienie)
 Molly
Molly (Więzienie)
 Bob
Bob Stookey (Serial TV)
 Julio
Julio (Serial TV)
 Henry
Henry (Więzienie)
 Noris
Noris (Serial TV)
 Caleb
Caleb Subramanian (Serial TV)
 David
David (Sezon 4)
 Chloe
Chloe (Serial TV)
 Zach
Zach (Serial TV)

Rodzina Samuels

 Lizzie
Lizzie Samuels (Serial TV)
 Mika
Mika Samuels (Serial TV)
 Ryan
Ryan Samuels (Serial TV)

Peryferie Więzienia

 Sam
Sam (Serial TV)
 Ana
Ana (Serial TV)
 Clara
Clara (Serial TV)

Bezimienny Apartamentowiec

 Miss Wilhelm
Miss Wilhelm (Serial TV)

Rodzina Chambler

 Tara
Tara Chambler (Serial TV)

Grupa Martineza

Rodzina Dolgen

Ocalali po więzieniu

Grupa Abrahama

 Eugene
Eugene Porter (Serial TV)
 Rosita
Rosita Espinosa (Serial TV)

Rodzina Ford

 Ellen
Ellen Ford (Serial TV)
 Becca
Becca Ford (Serial TV)

The Claimers

 Billy
Billy (Serial TV)
 Harley
Harley (Serial TV)
 Joe
Joe (Serial TV)

Terminus

 Mike
Mike (Terminus)

Rodzina Mary

Kościół St. Sarah

Szpital Grady Memorial

 Tanaka
Tanaka (Serial TV)
 Licari
Licari (Serial TV)
 Franco
Franco (Serial TV)
 Gavin
Gavin Trevitt (Serial TV)
 Hanson
Hanson (Serial TV)

Aleksandria

 Aaron
Aaron (Serial TV)
 Scott
Scott (Serial TV)
 Kyle
Kyle (Serial TV)
 R.J.
Rick Grimes Jr. (Serial TV)
 Nora
Nora (Serial TV)
 Enid
Enid (Serial TV)
 Tobin
Tobin (Serial TV)
 Stacy
Stacy (Serial TV)

Rodzina Miller

Rodzina Monroe

Rodzina Anderson

 Sam
Sam Anderson (Serial TV)

Rodzina Davida

Wilki

Lasy Georgii

Zbawcy

 Negan
Negan Smith (Serial TV)
 Alden
Alden (Serial TV)
 Gracie
Gracie (Serial TV)
 Justin
Justin (Serial TV)
 Simon
Simon (Serial TV)
 Gary
Gary (Serial TV)
 Jared
Jared (Serial TV)
 Gavin
Gavin (Serial TV)
 Roman
Roman (Serial TV)

Rodzina Sherry

 Dwight
Dwight (Serial TV)

Wzgórze

Mieszkańcy Wzgórza

 Bertie
Bertie (Serial TV)
 Marco
Marco (Serial TV)
 Kal
Kal (Serial TV)
 Gage
Gage (Serial TV)
 Roy
Roy (Wzgórze)

Rodzina Sutton

 Earl
Earl Sutton (Serial TV)

Rodzina Milesa

Rodzina Ethana

Królestwo

Mieszkańcy Królestwa

 Dianne
Dianne (Serial TV)

Rodzina Jerry'ego i Nabili

 Jerry
Jerry (Serial TV)
 Nabila
Nabila (Serial TV)
 Ezra
Ezra (Serial TV)
 Aliyah
Aliyah (Serial TV)
 Mariam
Mariam (Serial TV)

Rodzina Benjamina

Wybrzeże

Mieszkańcy Wybrzeża

 Rachel
Rachel Ward (Serial TV)
 Jules
Jules (Serial TV)

Rodzina Natanii

 Cyndie
Cyndie (Serial TV)

Złomiarze

Lasy Wirginii

 Siddiq
Siddiq (Serial TV)

Rodzina Leah

 Leah
Leah (Serial TV)
 Matthew
Matthew (Serial TV)

Rodzina Amelii

Rodzina Mays

 Mays
Mays (Serial TV)

Grupa Georgie

Rodzina Hildy

Grupa Magny

 Magna
Magna (Serial TV)
 Luke
Luke (Sezon 9)
 Yumiko
Yumiko (Serial TV)
 Bernie
Bernie (Serial TV)

Rodzina Connie

 Kelly
Kelly (Serial TV)
 Connie
Connie (Serial TV)

Szeptacze

 Beta
Beta (Serial TV)
 Rufus
Rufus (Serial TV)
 Dante
Dante (Serial TV)
 Zion
Zion (Serial TV)
 Rasmus
Rasmus (Serial TV)
 Sean
Sean (Sezon 9)
 Helen
Helen (Serial TV)

Rodzina Alfy

 Lydia
Lydia (Serial TV)
 Alfa
Alfa (Serial TV)
 Frank
Frank (Serial TV)

Rodzina Mary

 Adam
Adam Sutton (Serial TV)
 Mary
Mary (Szeptacz)

Baltimore, Maryland

 Cyrus
Cyrus (Serial TV)
 Amanda
Amanda (Serial TV)
 Lamar
Lamar (Serial TV)
 Rose
Rose (Serial TV)
 Matias
Matias (Serial TV)

Rozbójnicy

 Alfred
Alfred (Serial TV)
 Margo
Margo (Serial TV)
 Alek
Alek (Serial TV)
 Ozzy
Ozzy (Serial TV)

Grupa Jocelyn

 Winnie
Winnie (Serial TV)
 P.J.
P.J. (Serial TV)
 Gina
Gina (Sezon 9)
 Linus
Linus (Serial TV)

Wyspa Bloodsworth

 Lucy
Lucy (Sezon 10)

Rodzina Virgila

 Virgil
Virgil (Serial TV)
 Lisa
Lisa (Serial TV)

Karawana Ocalałych

 Aiden
Aiden (Serial TV)
 Bailey
Bailey (Serial TV)

Strażnicy

 Elijah
Elijah (Serial TV)
 Cole
Cole (Serial TV))
 Frost
Frost (Serial TV)
 Duncan
Duncan (Serial TV)
 Agatha
Agatha (Serial TV)
 Maya
Maya (Strażnik)
 Gus
Gus (Serial TV)
 Billy
Billy (Strażnik)
 Jen
Jen (Strażnik)

Żniwiarze

Wspólnota

 Clark
Clark (Serial TV)
 Evans
Evans (Serial TV)
 Mercer
Mercer (Serial TV)
 Livits
Livits (Serial TV)
 Zell
Zell (Serial TV)
 Lance
Lance Hornsby (Serial TV)
 Tomi
Tomi (Serial TV)
 Pamela
Pamela Milton (Serial TV)
 Elodie
Elodie (Serial TV)

Valak's Vipers

 Craven
Craven (Serial TV)

Różni ocalali

 Deaver
Deaver (Serial TV)
 Franklin
Franklin (Sezon 10)
 Lamson
Lamson (Serial TV)

Zwierzęta

 Pies
Pies (Serial TV)
 Nelly
Nelly (Serial TV)
 Shiva
Shiva (Serial TV)
 Duke
Duke (Zwierzę)
 Flame
Flame (Serial TV)
 Violet
Violet (Serial TV)
 Hunter
Hunter (Serial TV)

Szwendacze

 Carla
Carla (Serial TV)
 Delly
Delly (Serial TV)
 Bill
Bill Jenkins (Serial TV)
 Tony
Tony (Szwendacz)
 Nick
Nick (Serial TV)
 Erin
Erin (Sezon 3)
 Doug
Doug (Serial TV)
 Louise
Louise Bush (Serial TV)
 Cox
Cox (Serial TV)
 Wayne
Wayne Dunlap (Serial TV)
 Summer
Summer (Serial TV)
 Hannah
Hannah (Webisodes)
 Eddie
Eddie (Serial TV)
Advertisement